Dayıya Günaydın Mesajları

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Uzun Dayıya Günaydın Mesajları bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte En Dayıya Günaydın Mesajı Kısa sizlerle;

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Uzun Dayıya Günaydın Mesajları bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte En Dayıya Günaydın Mesajı Kısa sizlerle.
- Çikolata dişlerimi, hayat düşlerimi çürüttü. . . Bebeğim günaydın. . .

- Sevgilisi ile fingirdeşerek uyananlar hariç. Herkese günaydın. . .

- Yata yata dödündeki kıllar beyazladı kalk artık lan. . . Günaydın. . .

- Kalkar kalkmaz çişini yapmadan önce günaydın mesajı yazabilecek birini istiyor insan.

- Bitlerin turnuvası bugün, eğer biraz daha yatarsan bitler turnuvaya yetişemeyecek. . .

- Dün ödeme noktasına gittim ” Ö ” dedim geldim. . . Günaydın Aşkım. . .

- İlk görüşte aşka inanır mısın yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim. . . Günaydın. . .

- Adını dağlara yazdım toki oraya da konut yaptı neyse neyse günaydın.

- Kalkmaya niyeti olanlar günaydın! Kimsenin niyeti yok mu?

- Lan saat 2 olmuş hala günaydın mesajları atılıyor, biri bizi evden alıp dışarı fırlatsın. . .

- Allah ikimizin de iyiliğini versin aşkım. Beni sana seni bana, günaydın. . .

- Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım günaydın. . .

- Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler. . .

- Kalk artık yata yata yatağı çürüttün, garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye. . .

- İki bin liralık telefon alıyorsun 55 kuruşluk günaydın aşkım mesajı gelmiyor olacak iş değil ya. . .

- Sevmek çay sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer, günaydın gariban dostum. . .

- Günaydın arkadaşım, uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can.

- Günaydın kendim. Nasılım bugün, iyiyim inşallah. Sıkı giyinelim, bak hava soğuk üşütmeyelim. Öpüyorum gözlerimden, canımım ya. Akşama da geç kalmayayım. Yalnızlık işte.

- Çok yardımseverimdir, bütün yardımları kabul ederim. Bugün de yardımları bekliyorum dostum, günaydın. . .

- Sevdiğinden günaydın mesajı almayan dostlarım bir araya gelsek, dünyanın etrafını 2 kez dönecek halay kurarız, günaydınlar. . .

- Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya yalan dünyanın en güzel cümlesi bırak biraz daha uyuyayım. Günaydın. . .

- Günaydın işe gitmemek için mazeretler arayan ama biraz sonra kapıda ayakkabılarını bağlayıp küfredecek olan dostum. . . Günaydın. . .

- Bugün günlerden pazar, sakın değmesin sana nazar, sevdanla yanan bu garip, ilk mesajı sana yazar. . . Günaydın. . .

- Bu sabah çok yer gezdim; balkon, mutfak, odalar gibi yakında bir çılgınlık yapıp bakkala gitmeyi düşünüyorum günaydın. . .

- Kalkıp tuvalete gitmeye bile üşenen biri, sabahın köründe sana uykulu uykulu günaydın mesajı atıyorsa git sev onu abi. . .

- Bak işte bir gün daha yaşlandık. . . Sen hala yatıyorsun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bir kalk artık ya. . . Günaydın. . .

- Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım. . . Neyse şimdilik herkese günaydın. . .

- Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya diyen dostum, günaydın. . .

- İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz. . . Hepinize Günaydın. . .

- O aklına gelir, GÜNAYDIN yazmak istersin; ama neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin. . . Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin. . . Günaydın. . .

- Bu sabah ölü taklidi yaptım uyanmamak için ama alarm çalınca bütün konsantrem bozuldu ya, günaydın. . .

- Gözümü açamıyorum, üstümde fil mi var ne, ara sabah oldu ah böyle işin, yastık nerde dünün aynısı ısrarcı alarm neyse kalkayım. . . Günaydın. . .

- Zeytin kara ben kara, aşkından düştüm dara, gel yârim buluşalım, on bire çeyrek kala günaydın aşk bahçemin gülü. . .

- Günaydın günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra. . .

- Millet uyudu uyandı, su içmeye, lavaboya kalktı, tekrar uyudu, uyandı ‘günaydın’ mesajları atmaya başladı, biz hala uyuyacağız, zoruma gidiyor.

- Hakketen bu Kasım ayında bi ibnelik var günaydın mesajları bile değişti bi sevgi kelebekliği bi pıtırcıklık çökmüş milletin üstüne. . .

- Bugünlük günaydın mesajları tamamdır. Attığım tüm günaydın mesajları dönerse +7456 sevap points cepte. Kısa günün karı.

- Gelmeyen günaydın mesajları, yalnız yapılan kahvaltılar, bugün de gerçekleşmeyen rüyalar. Yeni bir güne “günaydın. . .

- Eskiden sabahları günaydın mesajları gelirdi, şimdi nesine, iş bankası, burberry, swatch, turkcell. . . Her şey para Olmuş. . .

- Anı yaşayalım, mesajlaşalım, ilk mesaj benden, sonrası senden, günaydın sana, güzel bir gün, güzel bir sabah, hadi bana eyvallah. . .

- Güzel bir sabah için 5 adım; – Gözlerini aç. — Derin bir nefes al. — Yorganı kenara at. — Yataktan kalk. — Ve benim mesajı oku. Aşkım günaydın. . .

- Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. Bir hikâye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın. . .

- Günaydın aşkım, bugünde güzelliğin üstünde. . . Başlat menün ilk gündeki gibi yeni, yerim senin yerel diskini. . .

- Okula gidenlere günaydın, işe gidenlere daha çok günaydın, boş gezenlere ise daha gün aymadı. Bu saatte aymaz.

- Sen uyurken neler oldu neler? Tom Jerry’i yakaladı. Uyuyan güzel uyandı, kabasakal Safinaz’la evlendi. Temel ıspanak yemekten vazgeçti, Gargamel şirinleri yakaladı, yedi cüceler uzadı, Daltonlar Redkiti yendi, pembe panter mavi oldu, daha da kötüsü kalk sabah oldu… Günaydın Prensesim. . .

- Günaydın, sabah sabah bela mısın sen ya diyenlere, oo sen bana mesaj atar mıydın diyenlere, ulan daha yatacaktım of ya diyenlere günaydın. . .

- İlahi ben ya. . . Sabah sabah nedir bu bendeki pozitif enerji. . . Bende anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Ya aslında benim sana günaydın diyesin var. Günaydın. . .

- Bugün sana sabah kahvaltısı gönderiyorum umut dolu bir omlet, 2 dilim öpücük, haşlanmış sevgi ve hasret çayı demledim kaç şekerli olsun?

- Aşık olamıyor musunuz? Sevgiliniz mi yok? Sabahları günaydın mesajları alamıyor musunuz? E ölün bi zahmet, ne diye yaşıyorsunuz lan?

- Bugün de uyandığımda yatağıma kahvaltı gelmedi, telefonumda günaydın mesajları görmedim, tatilde ekşın olmadı, kısaca bu ne lan dünün aynısı. . .

- Bende diyorum neden bana Günaydın Adam’ım iyi geceler herifim mesajları gelmiyor meğerse sevgilim yokmuş ya benim. . .
Sponsor Reklam
 

Sert Sözler - Güzel Sözler - Müptezel Sözler - Aşk Sözleri
Yazmaya Başlayın ve Enter Tuşuna Basın