Anneye İyi Geceler Mesajları

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Uzun Anneye İyi Geceler Mesajları bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte En Kısa Anneye İyi Geceler Mesajı sizlerle;

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Uzun Anneye İyi Geceler Mesajları bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte En Kısa Anneye İyi Geceler Mesajı sizlerle.
♥ Bütün dünya benim olsa, Birtane annem etmez. İyi geceler anneciğim.

♥ Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin.. İyi geceler anneciğim.

♥ Tatlı uykular sevgili anneciğim. Gözlerini açtığında, güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

♥ Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim. İyi geceler anneciğim.

♥ Sevgili anne, sensiz hayatım renksiz. Hayatımı sen güzel renklerle doldurdun. İyi geceler anneciğim.

♥ Bütün dünya bana karşı olduğunda sen hep benim yanımdasın. Sen benim yol gösterici yıldızımsın. Hiçbir kelime sana olan sevgimi ifade edemez. İyi Geceler Annem.

♥ Allah ‘ım annemi bana verdiğin  için teşekkür ederim. Sen mükemmel bir annesin, bana hep önem verirsin. İhtiyacım olduğunda hep benimlesin. Seni seviyorum. İyi Geceler Anne.

♥ Annem sen kimseye göstermediğim acımı anlayabiliyorsun. Sen benimleyken her şey daha da güzelleşiyor. Sen benim hayallerimin gerçek olmasını sağlıyorsun. Seni seviyorum. İyi Geceler Anneciğim.

♥ Hayatımı mükemmelleştiriyorsun. Sende başka beni bu dünyada daha iyi anlayan kimse yok. Seni seviyorum. Çok güzel uyu anneciğim.

♥ Bana duyduğun sevgiyi anlatacak bir kelime yok. Beni böyle seven bir anneye sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi Geceler Annem.

♥ Ne zaman zorluklarlar ve problemlerle ugraşsam hep yanımda oluyorsun. Hep yanımda olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum anne. Çok tatlı iyi geceler.

♥ Her zaman bana doğru yol için rehberlik ediyorsun. Beni her zaman en iyisi olmam için zorladın. Seni seviyorum sevgili annem. İyi geceler annem.

♥ Desteğinle her zaman tüm endişelerimi dindirdin. Sevgin her gün hayatımın mutlu geçmesini sağlıyor. Seni her zaman kalbimden seveceğim. İyi geceler annem.

♥ Sevgili annem, benim için ne anlama geldiğini kelimelerle tarif edemem. Eğer bunu bilmek isteyen olursa kalbime girmek zorunda kalır. Seni seviyorum anne. İyi Geceler Annem.

♥ Her gece uykumda varlığın benim için ilham kaynağı oluyor. Sen benim süper yıldızımsın. Seni seviyorum anne.

♥ Sevgili annem, senin benim için anlamın çok büyük. Benim için yaptıklarından dolayı sana teşekkür ediyorum. Sen benim ilham kaynağımsın. Seni seviyorum. İyi Geceler Anne.

♥ Sevgili annem, sen her zaman beni önemsiyor ve çok seviyorsun. Allah ‘ a şükrediyorum senin gibi bir anneye sahip olduğum için. Seni seviyorum. İyi geceler annem.

♥ Zorluklarımda her zaman yanımda olan tek kişisin. Bu dünya için eşsizsin. Seni seviyorum sevgili annem.

♥ Sevgili annem, bana her an mutluluk veriyorsun. Ne zaman ihtiyacım olsa yanımdaydın. Seni seviyorum anne. İyi geceler benim güzel annem.

♥ Seninle ne zaman kavga etsem hep sakin kaldın. Kalbin her zaman benim için açık. Seni seviyorum anne.

♥ Sevgili annem, her zaman en iyisi olmam için ugraştın. Senin için ne yapabilirim bilmiyorum. Seni seviyorum anne. Tatlı rüyalar annem.

♥ Sevginin sıcaklığı sadece bir sihir. Sevgin hayatımın her gününde mutlu olmamı sağlıyor. Bir anne olarak ışıl ışıl parıldıyorsun. Seni seviyorum anne.

♥ Sen benim dünyadaki en iyi akıl hocamsın. Senin rehberliğinle hayatımda gelebileceğim en yüksek noktaya geleceğim. Seni seviyorum anne. İyi Geceler.

♥ Dünyada çok güzel şeyler var ama sen bu dünyadaki en mükemmel şeysin. Annem sen çok iyisin. Seni çok seviyorum. Sana tatlı uykular diliyorum.

♥ Bana her zaman sevgini veriyorsun. Bütün sıkıntılarımda elimi tuttuğun için teşekkürler. Sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Seni seviyorum. İyi Geceler Annem.

♥ Sevgili annem, benim için sevgi dolu ve muhteşemsin. Annem olduğun için çok şanslıyım. Sana ne kadar minnettar olduğumu anlatamam. Seni seviyorum. İyi Geceler Annem.

♥ Sevgili annem, en iyi arkadaşım gibisin. Tüm sıkıntılarımı seninle paylaşabiliyorum. Bunun için seni çok seviyorum anne. Sana tatlı uykular dilerim.

♥ Herkes bana gülse bile bana cesaret vermek için orada oluyorsun. Bana yol gösteriyorsun. Sen benim hayatımdaki başrolsün. Hiçbir kelime sana olan sevgimi ifade edemez. İyi Geceler Dilerim.

♥ Güneş ve ay olmadan dünyanın bir anlamı yoktur. Sen benim güneşim ve ayımsın. Sevgili annem seni sonsuza dek seveceğim. İyi geceler annem.

♥ Sevgili annem, sensiz hayatımı hayal bile edemiyorum. Seni çok seviyorum ve asla seni kaybetmek istemiyorum. İyi Geceler Annem.

♥ Sevgili annem, gecemi mükemmelleştiriyorsun. Çok şanslı biriyim, çünkü hayatımda sen varsın. Yanılmış olduğumda bana doğru yolu gösteriyorsun. Seni çok seviyorum. Sana çok tatlı iyi geceler.
Sponsor Reklam
 

Sert Sözler - Güzel Sözler - Müptezel Sözler - Aşk Sözleri
Yazmaya Başlayın ve Enter Tuşuna Basın