Ads 720 x 90

Kuzene Çıkma Teklifi Sözleri

Sevgili okurlarımız, sizler için birbirinden Etkileyici Kuzene Çıkma Teklifi Sözleri bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte En Güzel Kuzene Çıkma Teklifi Mesajı ve Fikirleri sizlerle;

Sevgili okurlarımız, sizler için birbirinden Etkileyici Kuzene Çıkma Teklifi Sözleri bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte En Güzel Kuzene Çıkma Teklifi Mesajı ve Fikirleri sizlerle.
- Dünyaya bir daha gelmem ama bir daha gelecek olsam seni tanımakta bu kadar gecikmem. Sensiz geçen günlerin hatta yılların telafisi için benimle birlikte ömürlük bir yol yürür müsün?

- Geçmek istediğim ne kadar yol, gitmek istediğim ne kadar şehir varsa hepsinde sen yanımda ol istiyorum. Sensiz bir hayat geçirmek istemiyorum. Benimle sonsuz bir mutluluğa var mısın?

- Gözümün önünde senin değerini bilmeyecek ellerin kadını olma. Kırarlar seni dayanamam bu acıya, beni seç benim cennetim ol.

- Hayatımdan seni çıkarmayı düşündüğümde hayatımın anlamı bozuluyor. Biz seninle hiç ayrı yazılmayalım olur mu?

- İyi günde, kötü günde, mutlulukta, üzüntüde beni sevgisi ve merhameti ile sımsıkı saracak kişi olur musun?

- Hep annem gibi bir kadınla beraber olmak isterdim, şimdi izin verirsen ondan kalma yüzüğü parmağına takmak istiyorum.

- Meleğim ol istemem uçar gidersin, çiçeğim olmanı istemem, solar gidersin. Sevgilim olmanı isterim, benden asla vazgeçemezsin.

- Ben bir ırmağım çorak gönüllere akan. Uçsuz bucaksız denizim olsan ve ben sadece senin yüreğine aksam?

- Ya çıkma teklifimi kabul et, ya da beni ellerinle mezara koy. Kararı o canımdan çok sevdiğim yüreğine bırakıyorum.

- Seni görmeden önce dünyanın bu kadar güzel bir yer olduğunu bilmezdim. Dünyamı güzelleştiren kadın! Dünyanın bana hep güzel görünmesi için yanımda olur musun?

- Belki yolum kesişmeseydi sana daha yıllarca kendimden bir haber yaşayacaktım. Bana kendimi hatırlatan kadın! Varlığınla bir ömür yolumu aydınlatmaya var mısın?

- Ben tüm dileklerimi avucuma döktüm ve hepsine amin dedim. Sonra sen geldin. Kabul edilmiş duam, hayatım boyunca avuçlarımın içinde Allah’a şükrettiğim olur musun?

- En güzel çocukluğun gönlümde sallanmak olsun istiyorum. Çocukluğa doyamadığın bu kalpte bir ömür taht kurmak istemez misin?

- Güne ilk gözlerimi açtığımda aklıma ilk senin geliyor olman bile seninle bir ömür geçirmek için yeterli bir sebep. Senin için de yeterliyse her sabah günaydın dediğim ilk insan olmaya ne dersin?

- Senin hatırının yanında kahvenin 40 yıllık hatırının lafı olmaz. Ama yine de kahve içmeye değecek meselelerimiz var bence. Bir kahve?

- Dünyadaki en güzel yön tarifi seni gösterip sevgilim demek olurdu. Bu mutluluğu bana yaşatıp bir ömür yönümü çizer misin?

- Pusulaya ihtiyaç duymadan olduğun yöne doğru gideceğim bir hayat düşledim. Beraber hayalleri anılara çevirelim mi?

- Seninle çıktığımız yolun sonunun güzel olacağına ve asla geri dönmek istemeyeceğimize ben eminim. Seni de inandırmak isterim?

- Doğru insanı nerede görse tanıyor insan. Kırk metre öteden ev gibi kokuyor, yuva gibi sıcacık hissettiriyor. Ben ne hissettiğimden artık eminim. Peki sen bana yuva olmak ister misin?

- İstiyorum ki kokun sinsim üstüme, hayatıma… Sen gibi kokmak sen gibi konuşmak sen gibi bakmak istiyorum. Kendini benimle paylaşır mısın?

- Umut kelimesi en çok senin adının yanına yakıştı yıllardır. Şimdi bir kapı aralığı istiyorum senden. Yılların hatırına bizim için birlikte yürünecek bir yol çizmeme izin verir misin?

- Bir hayatın yolunu tek başına çizmek kolay olmuyor. Seninle geçirmek istediğim hayatı güzergahını belirlememde bana yardım eder misin?

- Bunca tesadüfün anlatmak istediği bir şeyler var. Tüm evren bizi bir araya getirmek için çabalarken, bize bir şans vermemek sence de haksızlık değil mi?

- Dünyanın döndüğüne sen başımı döndürdükten sonra inandım. Başımı döndüren kadın! Dünyanın sürekli döndüğüne beni inandırır mısın?

- Ruhun gıdası müzik derler. Benimkinin ise tek gıdası senin kalp atışların. Kalbinin ritmini istediğim gibi dinleyebileceğim bir hayat istiyorum. Bana evet der misin?

- Senin olmadığın bir hayatta kuruyup gitmektense, seninle kısa bir ömrü tercih ederim. Tut ellerimi kışın ayazına, çölün sıcağına bırakma beni. Birlikte yol alalım bilinmeze olmaz mı?

- Şu hayatta illa biri tarafından üzüleceksem veya kırılacaksam bu sen ol istiyorum. Ne çekersem çekeyim, çektiğime değecek bir insan istiyorum. Sadece mutluluğu değil mutsuzluğu da beraber aşalım artık. Olur mu?

- Seni gördüğüm andan beri uykular bana haram oldu. Gözümü kapattığım her yerde seni görüyorum. Elimde değil artık seni çok seviyorum, benimle bir beraberliğe var mısın?

- Bu gözler görmedi senin gibi güzelini, o bakışların yaktı, dağladı yüreğimi, işvene, cilvene, zarafetine hayranım, benimle çıkar mısın?

- Amacım sizi rahatsız etmek değil, bilakis huzur ve mutluluk vermek, beni arkadaşınız olarak kabul eder misiniz?

- Binlerce güzelin arasında öylesine kendini belli ediyorsun ki. Çok özel bir insansın ve beni çok etkiledin. Benimle çıkar mısın?

- Çok güzel bir gündü bugün, ne de olsa seninle beraberdim. Telefonuma artık seni aşkım diye kaydedebilir miyim?

- Gel seninle el ele özgürlüğe koşalım. Gel masmavi gökyüzünde beraber uçurtma uçuralım. Gel tek kalbi iki kişi paylaşalım. Benimle olmaya var mısın?

- Sadece benimle çıkmanı değil, hayatımın kadını ve eşim olmanı istiyorum senden, beni aşkın olarak kabul eder misin?

- Kalbime kazınacak kadar seveceğim kimse çıkmadı bu zamana kadar karşıma, ta ki senle karşılaşıncaya kadar. İzin verir misin seni yüreğime kazımama?

- İlk görüşte aşka inanmazdım, abartırlar derdim kendime. Ama o kadar güzelsin ki, resmen büyülendim ve elimde olmadan âşık oldum sana. Beni kabul eder misin?

- İçimde sana karşı hissettiğim platonik aşk yordu beni. İtiraf ediyorum ben sana aşığım, sevgilim olur musun?

- Herkesin vazgeçemeyeceği bir şey olur. Bu zamana kadar bir vazgeçilmezim olmadı, sen bu boşluğu doldurur musun?

- Seni gördüğümde kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor ve buna engel olamıyorum. Tek çarem sensin, benimle aşk yolunda yürür müsün?

- Susuzluktan kurak bir çöle dönüşmüş aşksız yüreğim ve ölmek üzere, benim hayatımı kurtaracak yağmur olur musun?

- Seni kendimi unutarak, sevmek istiyorum. Senin için yaşamak, senin için mücadele etmek istiyorum. Benimle bu hayatı paylaşır mısın?

- O kadar güzel gülüyorsun ki, gökkuşağı görse kıskanır seni. Bu güzel yüzüne ömür boyu aşkla bakmamı ister misin?

- Ayın bile etrafı yıldızlarla sarılı ve yalnız değil. Ben ise aşksız ve çok yalnızım. Hayatıma renk katacak en değerli varlığım olur musun?

- Seninle doğmadım belki, seninle gelmedim bu yaşıma, ama izin ver senin aşkını tatmadan ölmeyeyim. Benimle çıkar mısın?

- Biz farklı dünyaların insanlarız, sen masalsı bir külkedisi, bense değirmene savaş açmış bir Donkişot. Gel rollerimizi bırakıp, sevdaya yelken açalım

- Başıma bela almak istemem, ama senin gibi bir tatlı belayı başıma tac etmek isterim güzellik. Benimle sevgili olur musun?

- Ne olur beni hasretinle cezalandırma. Gerekirse kor ateşlerde yanayım ama sensiz geçmesin bir dakika. Benimle bir ömür beraber olmaya var mısın?,

- Ben sadece gözlerimin gördüğü güzelliğine değil, yüreğinin temizliğine ve iyiliğine âşık oldum. Benimle çıkar mısın?

- Aç avucunu lütfen. Al bu beni yaşatan kalbimdir. Ya koy yerine ve benimle ol hayat boyu, ya sapla bıçağı öldür, sensizlik ölümden daha zordur.

- Biliyorum bu devirde herkese güvenmek kolay değil. Ama şunu sana garanti edebilirim. Ben senden daha çok kimseyi sevmedim. Benim bu dünyada ki en büyük hayalim seninle olmak. Bana aşk için bir şans verir misin?

- Bu hayatı sonuna kadar yaşayacaksam senin aşkın gerek bana. O kadar zor ki sen olmadan hayat, nefes bile alamıyorum adeta. Geceleri rüyalarıma gelmen için dua ediyorum Allaha. Ve şimdi yalvarıyorum sana, benim her şeyim olur musun bu fani hayatta.

- Uzun yıllar önce, biz daha çocukken seni bir bıçak gibi sapladım kalbime. Biliyordum eğer çıkarırsam seni yaşayamayacaktım. Öylece kaldın uzun yıllar kalbimde. Şimdi ikimizde evlilik çağına geldik ve ben korkuyorum. İtiraf etmenin vakti geldi de geçiyor. Gözlerime iyi bak, ben seni sevmek için doğdum. Ya kabul et teklifimi ve benim yârim ol. Ya çek çıkar kendini kalbimden, ölümüme sebep ol.

- Bitmesin istiyorum bu melodi. Seni sevmek bile o kadar güzel ki senin bundan haberin olmasa bile. Bir piyanonun notalarından sana aşkımı yolluyorum. Lütfen beni kalbinde ev sahibi yapar mısın?

- Tek amacım var, hayat boyu seni güldürmek. Sadece tek bir fırsata ihtiyacım var, o fırsatı bana verir misin?

- Kendimi sana layık bulmamanın özgüvensizliği ile sana olan aşkımı hep bastırdım. Ama artık yüreğim çok acıyor ve dayanamıyorum. Seni çok ama çok seviyorum, benim sevgilim olur musun?

- Güllere sordum, sizin açmanızı ne sağlar diye. Yağmur dediler, biz yağmura aşığız. Benim de hayata tutunmamı sen sağlıyorsun, sen yoksan solar gider sol yanım. Benimle olmaya ne dersin canım?

- Tek başına yağmurda bile ıslanmak istemiyor insan. Var mısın benimle aynı gökyüzü altında ıslanmaya?

Benzer Sözler

Yorum Gönder

Yeni Sözlerden Haberdar Olun