Ads 720 x 90

Romantik Çıkma Teklifi Nasıl Edilir

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Romantik Çıkma Teklifi Nasıl Edilir Sözleri bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte Romantik Çıkma Teklifi Nasıl Edilir Mesajları ve Fikirleri sizlerle;

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Romantik Çıkma Teklifi Nasıl Edilir Sözleri bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte Romantik Çıkma Teklifi Nasıl Edilir Mesajları ve Fikirleri sizlerle.
- Seni ilk gördüğüm günden beri seviyorum, sana olan sevgim her gün büyüdü, ben artık bu sevgiyi içimde büyütmek değil dışarıya çıkarmak istiyorum. Bana bir şans verir misin?

- Sana baktığımda gözlerimin içi parlıyor, ellerim terliyor, kalbim hızla atıyor ve sen dışında her yer flulaşıyor. Sen ve beni biz yapalım mı?

- Ben artık elini tutmak, sana sarılmak, seni sevdiğimi haykırarak söyleyebilmeyi istiyorum. Kısacası seni hayatımda istiyorum, hayatıma renk katan gökkuşağım olur musun?

- Sen benim ruhuma huzur veren, aklımdan çıkmayan, görünce heyecanlandıranımsın. Seni seviyorum.

- Sen benim hayatıma yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi girdin, hayatımı renklendirdin, gökkuşağım olarak kalmaya evet der misin?

- Gözlerine baktığımda heyecanlanıyorum, güzelliğin gözlerimi kamaştırıyor, seninle aynı havayı solumak dahi beni mutlu ediyor. Hayatıma girersen dünyanın en  mutlu insanı olurum.

- Aldığım nefesim, yaşadığım ömrüm olur musun? Yaşamımın geri kalanını, mutlulukla doldurur musun?

- Her an gözlerin gözlerime değsin istiyorum. Ellerin ellerimde terlersin. Hayatın benimle anlam bulsun. Her zaman ileriye adım atmak üzere, benimle çıkar mısın?

- Kalbime bir gün değil, bir ömür heyecan ol istiyorum. Seni ilk gördüğüm günden beri, delicesine seviyorum. Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde olsun. Hayatıma mutluluk katan, sevgi kaynağım olur musun?

- Seninle çıkma konusunda, oldukça anlayışlıyım. Ya çıkma teklifimi kabul et, ya da bana çıkma teklif et. İkisine de razıyım fark etmez.

- Bırak aklım hep sende kalsın. Gözlerim gözlerinde gülsün. Kalbim, aşkınla bir ömür yansın. En güzel günlerin ilk adımı için, benimle çıkar mısın?

- Artık gördüm ya ben seni. Ne hayallerimden, ne umutlarımdan çıkaramıyorum. Seni hayatımdan çıkardığım an, hayatım tüm anlamını yitirecek. Hayatıma daha fazla anlam katmak, hayallerimi gerçekleştirmek ister misin?

- Gayem zatıaIinizi taciz etmek değiI acı-i umumiyrde muhabbet kurmaktır yanıtı müspetiniz kaIbi hayaIimi tamiri tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize taIibim.

- Şimdi sana söyleyeceklerimi şiirler yazarak söylemek isterdim. Ama kelimelere seni sığdıramadım. Sana haykırmak isterdim ama sesim o kadar gür değil. Bunun için yaşatmak istiyorum, sana aşkımı yaşayarak anlatmak istiyorum. Aşkımı tanımak, beni tanımak ve anlamak ister misin?

- Söz gözlerim gözlerinden başkasına bakmayacak, söz kulaklarım senden başka kimsenin sesini bu şekil duymayacak, söz ellerim ellerinden başkasına değmeyecek. Sözlerimi yaşamak, beni yaşamak ister misin?

- Bir ömre hayat, bir hayata aşk gerek. Ömrüme hayat, hayatıma aşk olur musun, aşkıma çare olur musun?

- Hani bahar geldiğinde çiçekler açar, kuşlar öter, insanın ruhu aydınlanır ya. İşte seni her gördüğümde ruhum aydınlanıyor. Baharı hissediyorum. Hayatıma hiç tükenmeyecek bahar olur musun?

- Sen çiçeklerin en güzeli, sen dünya güzeli, sen cennetten düşen bir parça, sen etrfa neşe saçan. Hayatıma güzellik katar mısın?

- Belki de sıradan ve niteliksiz bir şey gibi görüyor bunu. O da haklı. Hemen hemen tanıyan herkes sevmiş onu. Değişik boyutlarda elbet. Fakat bir şekilde sevmiş.

- Sevgi tarif edilecek bir his değildir. Sana sevgimi tarif edemem, ancak sevgimi seninle yaşayabilirim. Sevgimi yaşamak ister misin?

- Seni görmek istiyorum. Her zaman sadece seni görmek istiyorum. Bir ömrü seninle yaşamak ve görmek istiyorum. Benim ömrüm olur musun?

- Dost olmak, arkadaş olmak sana olan hislerimin karşılığı değil. Nefesim olmanı istiyorum. Nefesim olur musun?

- Hayatta son günüm olsa, seninle yaşamak isterim. Son sözünü söyle deseler, sana seni seviyorum derim.

- Bir ışık saçıyor gözlerin gecemi aydınlatıyor, heyecanlanıyorum o anda ya bu ışık sönerse diye. Gecelerimi, hayatımı aydınlatmak ister misin,  bir ömür ışığım olur musun?

- Seninle bir yola çıkmak istiyorum. Elini ellerimden hiçbir zaman ayırmadığım, ölene kadar devam etmesini istediğim bir yola. Yol arkadaşım olur musun?

- Kalbimin boşta olması değil senin onu şereflendirmen için soruyorum. Kalbimi şereflendirip benimle çıkar mısın?

- Güzel kelimeler söylemek zor çünkü şair olmak gerekir. Dillere destan teklifler etmek zor çünkü zengin olmak gerekir. Ancak ömrünün ömrüm olması için sadece sevmen gerekir. Söyle bana lütfen beni sevmeye ne dersin?

- Kalpler bir olunca hayat daha kolay olur diyorlar. Ben kalbimi sana verdim sende bana vermeye ne dersin?

- Hayatın tadı sevgiden gelir. Sevgidir hayatı tatlandıran. Ben senin hayatını tatlandırmak istiyorum. Kabul ediyor musun?

- Kalbim seninle iken sanki bir farklı atıyor, adını sayıklıyor gibi kalbimin çağrısına kulak vermek ister misin?

- Beraber yıldızları seyredelim, beraber gülelim, beraber dertlenelim istiyorum. Hayatımı seninle devam ettirmek istiyorum. Bunun için bana izin verir misin?

- Seni görünce her şeyi unutuyorum; kalbim sanki bir başka atıyor. Sen yanımda olunca ben huzur buluyorum. Huzurum olur musun?

- Kader kimi zaman güldürdü, kimi zaman ağlattı. Ama hiçbir zaman beni bu kadar mutlu etmedi. Seni görünce kaderimin değiştiğine inandım. Kaderin bana bu hayattaki armağanı olduğunu anladım. Şimdi soruyorum sana değişen kaderimin tekrar yazılmasına izin verir misin, benimle aynı kaderi yaşamak ister misin?

- Dua etmeli insan; kötülüklerden korunmak, güzelliklere kavuşmak için. Güzelliklere kavuşmak için semaya açılan ellerim, dilimden düşürmediğim duam olur musun?

- Eğer iznin olursa hayatına girmek istiyorum, hayatın hayatım olsun diye. Eğer iznin olursa haykırmak istiyorum kainat böyle bir aşkı kıskansın diye.

- Kalbim adını sayıklıyor, gözlerim senden başkasını görmüyor. Bedenim senden başkasını istemiyor. Ellerini ellerime vermek, ömrümü ömrüne katmak istiyorum. Bana izin verir misin?

- Tanımak istiyorum; beni benden alan gözleri, başımı döndüren kokunu, içimi ısıtan sesini tanımak istiyorum. Bana bu fırsatı verir misin?

- Okyanuslarda kayboluyorum, boğuluyorum sana baktığımda ve biliyorum ki kurtarıcım sensin. Can simidim, kurtarıcım olur musun?

- Ey peri kızı. Ey dünyalar güzeli. Ben bende değilim, seni gördüm göreli. Hayatımın kalanında bana eşlik eder misin?

- Çıkma teklifi sözleri yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye daha fazla güzel sözler için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

Benzer Sözler

Yorum Gönder

Yeni Sözlerden Haberdar Olun