Kızgın Sözler

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Kısa ve Öz Kızgın Sözleri bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte Uzun Kızgın Sözler sizlerle;

Sevgili kullanıcılarımız, sizler için birbirinden Kısa ve Öz Kızgın Sözleri bulduk, buluşturduk ve bir araya getirdik. İşte Uzun Kızgın Sözler sizlerle.
- Az önce oturma odasından mutfağa geçtim. Dönerken salona da bi göz attım. Eğlenceden ölecem, çılgınlık diz boyu.

- Halimi hatırımı sorma iyiyim buralarda. Biraz hatırım kaldı gitmelere, biraz da halim yok artık seni sevmelere.

- Yemin olsun sana gülersem bir daha! Yemin olsun elini tutarsam bir daha! Sen kızdırdın beni bu da sana elveda.

- Yaradan’ıma güveniyorum bu dünyada, sen artık yoksun hayatımda adımı bir daha anma, yalan umutlarının içinde kaybolma.

- Ben kısa bir aşk yaşamadım ki yalanlar içinde seni tatmin edeyim, ben seninle umutlarıma baktım ama sen onları benden çaldın.

- Ne kadar dert varsa yıktın üzerime, vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile! Ne bu kızgınlık bu öfke? İstemiyorsan güle güle!

- Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek. Kızgınlıklarım içimde kör oldu seni toprağa gömecek.

- Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil, yüreğinde duruşunu seversin.

- Kim ne derse desin içimdeki kırgınlıklar bir tatlı Söz ile, bir gülüşle geçmez. Hayat kırmış beni, sen de kır, çok görmem!

- Seni sevdim pişman olmadım, beni kırdın seni yine sevdim, sana darıldım yine sevdim, lanet olsun ben seni hep sevdim.

- Ne kadar dert varsa yıktın üzerime, vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile! Ne bu kızgınlık, bu öfke? İstemiyorsan güle güle!

- Ben kısa bir aşk yaşamadım ki yalanlar içinde seni tatmin edeyim, ben seninle umutlarıma baktım ama sen onları benden çaldın!

- Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek, kızgınlıklarım içimde kör oldu, seni toprağa gömecek!

- Kızgınlık halinde söylediklerini iyi düşün, pişman olacağın sözleri söyleme bana, kaldırmaz kalbim gerisini.

- Kimleri kaldırmadı ki bu yürek, kimleri üzmedi ki bu bilek ama senin bir sözünle dağıldı, seven bu koca erkek.

- Bana yapmayacaktın bunu! Sen umutlarımı, hayallerimi yıktın. Oysa ki ne değer vermiştim sana, beş para etmezmişsin!

- Ömrümden çaldığın zamana acıyorum, zaman hataları telafi edecek günün birinde ama sen o zaman telafisi olmayan bir hata olacaksın gözümde.

- Yürüdüğün yollar çürüdüğün yıllara varsın, dost bildiğin baktığın her çift göz zulüm olsun ÖMRÜNE.

- Ben sana sevgi dolu umutlar besledim, sen hepsini görmemezlikten geldin. Şimdi sıra bende görmüyorum seni, kasma kendini boşuna.

- Nefretimi içime atıyorum, her defasında seni kırmak istemiyorum ama artık kendime kızıyorum sana elveda.

- Sen o kadar tatlısın ki kızsam da kıyamıyorum sana, gözlerin geliyor aklıma gülümsüyorum, delice seviyorum seni ama kızgınım hala sana.

- Her şeyi kendine göre değil, her şeyi bize göre uyarla. Her şeyi kendin için değil, her şeyi ikimiz için iste.

- Huzurlu yaşamak istiyorsan kızdırma beni mutlu olmak istiyorsan benden başkasına bir daha bakma.

- Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda, dönme bana bir daha, hadi git yoluna…

- Sana karşı artık duygularım yumuşak değil, sana karşı artık sözlerim sevgiyle dans etmiyor. Sen artık sadece yalansın benim için.

- Ömrümden çaldığın zamana acıyorum, zaman hataları telafi edecek günün birinde ama sen o zaman telafisi olmayan bir hata olacaksın gözümde.

- Yaradanıma güveniyorum bu dünyada, sen artık yoksun hayatımda adımı bir daha anma, yalan umutlarının içinde kaybolma!

- Ne kadar kızsam da sana, içimde aşkın yakıyor kalbimi adeta, seviyorum seni ama kızgınım sana, bunu asla unutma.

- Biraz gözyaşı, biraz hüzün işte benim gerçek adım acılar, sen anlamazsın o kabiliyet kalmamış, hayata pembe gözlüklerle bakan serseri, uzak dur benden istemiyorum seni!

- Huzurlu yaşamak istiyorsan kızdırma beni, mutlu olmak istiyorsan benden başkasına bir daha bakma!

- Her şeyi kendine göre değil, her şeyi bize göre uyarla. Her şeyi kendin için değil, her şeyi ikimiz için iste!

- Sana karşı artık duygularım yumuşak değil, sana karşı artık sözlerim sevgiyle dans etmiyor. Sen artık sadece yalansın benim için.

- Senden beklemezdim bu davranışları, ya ben seni hiç tanıyamamışım ya da sen benim hiç olmamışsın.

- Her gecenin laneti üstünde olsun, beni kızdırdın, dertler senin olsun, belki o zaman benim gibi dertlerle mutlu olursun.

- Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda, dönme bana bir daha!

- Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek, kızgınlıklarım içimde kor oldu, seni toprağa gömecek.

- Artık hayat, küçükken oynadığım kutu kutu pense ’ye benziyor neredeyse çünkü herkes bir bir arkasını dönüyor sadece.

- Biraz gözyaşı, biraz hüzün işte benim gerçek adım acılar, sen anlamazsın o kabiliyet kalmamış, hayata pembe gözlüklerle bakan serseri, uzak dur benden istemiyorum seni.

- Ayrılığın merhemi silip atmak canımdan, Allah’ım söküp alsın seni bu sol yanımdan. Kendi zarfında saklı bir veda mektubuyum, artık sana yasaklı aşkın masum kuluyum.

- Ne mutsuz bir hayat süreceğim sensiz, ne de kırgınlıklar içinde yaşayacağım çaresiz. Ben kendime yeterim, sen takıl bensiz.

- Buruk kalbim düzelmez bu sözlerinle asla! Sana ben inandım sevdim ama sen harcadın beni sevgi yolunda, dönme bana bir daha, hadi git yoluna.

- Bir cefam var idi bin oldu, aktı gözüm yaşı sel oldu. Yaz baharım döndü kış oldu, sen benden gittin gideli.

- Bugün sinir küpüyüm, öfkem dağlardan aşkın, zıvanadan çıkarıp, kızdırana kızgınım. Ar damarı çatlamış, pişkin ötesi pişkin, dilimdeki baklayı çözdürene kızgınım. Kirpikleri kaşlarda gezdirene kızgınım.

- Öyle ağırım ki kendime, sen benden gittin gideli. Tenim küs olmuş tenime, sen benden gittin gideli. Öyle bıkmışım ki kendimden, kurudum düştüm dalımdan, sanki ruhum çıktı canımdan, sen benden gittin gideli…

İlginizi çekeceğini düşündüğümüz Sinirli Sözler adlı yazımıza göz atabilirsiniz.
Sponsor Reklam
 

Sert Sözler - Güzel Sözler - Müptezel Sözler - Aşk Sözleri
Yazmaya Başlayın ve Enter Tuşuna Basın